YUKLENIYOR
30 Kasım 2021
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Korna-virüsün Gölgesinde Yeniden Eğitime Açılan Üniversitelerin Taşınamayan Sorunları
Dr. Özlem Türeci ve Prof. Dr. Uğur Şahin;  Atatürk : “Hayatta en hakiki mürşit bilimdir”
YENİ SOYGUN YÖNTEMİ...! DİKKATLİ OLALIM....! UYARALIM....!
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
82
Hayır
1015
Çekimser
10
Fikrim yok
9

Toplam Oy:1116

» Sefa Yürükel : ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ENFLASYONDAN KURTARMAK İÇİN GERÇEK ATATÜRKÇÜLER, YENİ KADROLAR YARATMALIDIR.

Sefa Yürükel : ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ENFLASYONDAN KURTARMAK İÇİN GERÇEK ATATÜRKÇÜLER, YENİ KADROLAR YARATMALIDIR.

ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ENFLASYONDAN KURTARMAK İÇİN GERÇEK ATATÜRKÇÜLER, YENİ KADROLAR YARATMALIDIR
Paylas
Sefa Yürükel : ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ENFLASYONDAN KURTARMAK İÇİN GERÇEK ATATÜRKÇÜLER, YENİ KADROLAR YARATMALIDIR.
Sizden Gelenler - 14 Ekim 2021, Perşembe 22:10:21
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ATATÜRKÇÜLÜĞÜ ENFLASYONDAN KURTARMAK İÇİN GERÇEK ATATÜRKÇÜLER, YENİ KADROLAR YARATMALIDIR.
 
ADD’de 24-26 Eylül 2021 tarihinde Genel Merkez yönetimi için seçim yapıldı. 
 
Eskiden ADD deyince, Vatan Partililere derneği ele geçirme eleştirisi yapılıyordu. 
 
Bu seferde bir bakıyoruz, Eylül 2021’de ki seçimden sonra,  CHP’nin bir kanadı kendini aynı eleştiriye maruz bırakmaktadır.
 
Yani anlayacağınız; ADD belli partililerin yönetiminden bir türlü kurtulup, demokratik ve sivil bir toplum örgütü olamadığı ve ajendası farklı olan birileri içinde hep atlama tahtası olduğu, daha önceki seçimlerde olduğu gibi en son seçimdede kesinlik kazanmıştır.
 
Ve bu şekilde ki bir ADD’nin de, ne kendine nede Türkiye’ye bir katkısı olmayacağı işin tabiatı gereği artık ortaya çıkmıştır. 
 
Vel hasıl, Aksoyların, Üçokların ve Kışlalıların Atatürkçü amaçlara uygun olarak kurmuş oldukları görkemli ADD, şu anda ve şu durumda sizlere ömür ey Millet.
 
Bundan sonra Atatürkçülük konusunda yapılacak olan ise, gerçek, egolarından, atlama tahtası ve ele geçirme hastalıklarından kurtulmuş Atatürkçü geniş bir çevrenin bir  kadro hareketini oluşturmak için insiyatif almak tek çare gibi gözükmektedir.
 
Son durum, bu yıl içinde başlanması kaydıyla, sadece yaşam tarzı itibarıyla Atatürkçü olanların yapacağı, Atatürk’ün ilke ve inkilaplarını güncelleyen seviyeli Atatürkçü çevre toplantılarıyla başlanılması gereken ise, Atatürkçülüğü bugün için içine düşürüldüğü enflasyondan kurtarıp, keyfilikten, slogancılıktan, doğmatiklikten ve çıkarcılıktan arındırılıp ve konu anlamında Atatürkçülüğü,  öncelikle bilinçli bir şekil ve içerikte geniş Atatürkçü çevrenin  teorik gündemine ve pratiğine sistem olarak oturtup ve bu çevrenin gerçekçi öneri, proje ve planlarıyla oluşturulacak olan gerçek Atatürkçü bir çevrenin örgütlü kadrolarını yaratarak, yeniden Türkiye’de Atatürkçülerin iktidar olması için seferber olmayı mevcut şartlar önümüze  görev olarak koymaktadır.
 
Burada dikkat edilmesi ve unutulmaması gereken önemli bir konu ise, sadece tek amacı Atatürkçülere baş ve yönetimde olma sevdasında olanlardan, eski Milletvekili, Prof. , asker, bürokrat vs kimliklerini toplumda, kurumlarda bir perdeleme ve hala statü, saygı, baskı aracı olarak kullananlardan ve kendilerine küçük isimleri ile hitap edilmesinden rahatsız olanlardan ve insanlara yukardan bakanlardan, bencilerden ve ben en iyisini bilirimcilerden ise uzak durulması,  Atatürkçü düşüncenin samimiyetle toplumsallaşmasında çok önemli bir mihenk taşı olarak ele alınması olduğudur.
 
Çünkü gerçek Atatürkçülük öncelikle ilkelilik, samimilik ve sadeliktir.
 
Gerçek Atatürkçüler ise her zaman toplumda geçmiş ve şimdiki ünvanları ile değil, toplumsal fikir, öngörü, düşünce, plan ve projeleri ve bunlar için örgütlü mücadeleleri ile vardır.
 
Yani bundan sonra işimize bakalım değerli Atatürkçüler.
 
Son olarak her zaman olduğu gibi:
Atatürk’le kalın.
Cumhuriyetle kalın.
Hoşçakalın!
 
Sefa Yürükel

Rogg & Nok Sanal Hafıza Bölümü Haber Servisi:- Rogg & Nok Atatürk ve hakkındaki düşünceleri Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazı, fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.