19 Haziran 2019 Çarşamba 09:55:55
» 23/05/2018 Ekonomiyle ilgili kurmaylarınızı gözden geçirin dedi ! Ama bakmak görmek değildir...

23/05/2018 Ekonomiyle ilgili kurmaylarınızı gözden geçirin dedi ! Ama bakmak görmek değildir...

Bir olguya bakmak demek onu görmek değildir. Ekonomiye Bakmak! Araştırma yaparak ve tarafsız olarak bakmaktır yoksa kişinin kurduğu kurmaylar ekonomiye tarafsız bakamaz. Devlet yönetiminde kişiye bağlı kurmaylara güvenilmez, bu kurmaylar tarafsız gözle baktıkları anda işlerinden kovulacaklarını bilirler... Bu olguya rağmen İnce'den Erdoğan'a: Ekonomiyle ilgili kurmaylarınızı gözden geçirin isteği geldi. Bu konuda tarafsız halk için bakarak bu kurmay denilen kesim doğru bilgile verebilir mi dersiniz?. Evet, bu günkü dersini bu olsun...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
23/05/2018 Ekonomiyle ilgili kurmaylarınızı gözden geçirin dedi ! Ama bakmak görmek değildir...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Ekonomi - 23 Haziran 2018, Cumartesi 17:29:31
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

....

Muharrem İnce, Erzincan'da yaptığı konuşmada "Tarihi bir çağrı yapacağım. Sayın Erdoğan, size sesleniyorum. Lütfen size yanlış bilgiler veren danışmanlarınızı, ekonomiyle ilgili kurmaylarınızı lütfen gözden geçirin, size yalan söyleyenleri bir an önce etrafınızdan uzaklaştırın" dedi.

 

Muharrem İnce'nin konuşmasından satır başları şöyle:

 

 • Erzincan seninle gurur duyuyor sözleriyle karşılanan İnce: "Ne güzel türkü diyarı. Artık elleri koynunda bir gelin ağlamıyor 81 milyon Türkiye ağlıyor. Ekonomi batıyor. Duvara toslamak üzereyiz.
 • Kamyon duvara toslamak üzere 16 senede başaramadıklarını yine başaramayacaklar. Ekonomi kurmaylarımla saatlarce toplantı yaptım. Durdurulamayan dövizi eğer ısrar ederlerse hepimiz batacağız. Erzincan'dan tarihi bir çağrı yapacağım sayın Erdoğan'a. Sayın Cumhurbaşkanı döviz kurları artıyor. Kısa süre içinde bu bize daha yüksek eflasyon olarak gelecek.
 • Ekonomik tehlikeyi bertaraf etmek için size çağrımdır. Size yanlış bilgi veren ekonomi kurmaylarını gözden geçirin. Size yalan söyleyenleri etrafınızdan uzaklaştırın. Merkez Bankası'nın para politikasına müdahale etmeyin.
 • Şu an piyasalarda bir söylenti bir dedikodu var. Tedirgin olmayın. 24 Haziran'dan sonra bu aksaklıkları düzelteceğiz.
 • Yatırım güvenliğini hep birlikte sağlayacağız. Türkiye sabit kur sistemlerini tartışılacağı bir ülke olmayacaktır. Döviz ve faiz mutlaka kontrol altına alınacaktır. Rahat ol aziz milletim.
 • Size bir kötü haberim var. Binali Yıldırım milletvekili için müracaat etti. Damak, Başbakan, eş, dost milletvekilliğine müracaat etti. Hesapları şu İnca Cumhurbaşkanı olacak. Biz bakan olamayacağız hesabı yapıyorlar.
 • Yeni dönemde devlet yönetiminde ince eleyip sık dokuyacağız. Ayrıca böyle bağırıp çağırmakla devlet yönetimi olmaz. Devlet yönetimi ince ayarla olur.
 • Erzinca'da seker fabrikasını sattılar. Tarımı bitirdiler. Köylüyü çiftçiyi öyle perişan ettiler ki. 2 Trakya büyüklüğünde alan dikilemiyor.
 • Türkiye çiftçisine borçludur. Köylü çocuğu İnce Cumhurbaşkanı olduğunda sözüm söz çiftçiye mazot 3 TL olacak. Asgari ücret 2200 TL olacak.
 • Üniversite öğrencileri 19 Mayıs'ta, 29 Ekim'de 500 TL burs alacaklar.
 • Bugün fakirin devletten aldığı üç kuruş para varsa o paralar ananızın ak sütü gibi halel size. O parayı size Tayyip Erdoğan vermiyor. AK Parti vermiyor, devlet veriyor.
 • Çocuklarım size fizik öğretmeni Muarram İnce söz veriyor. Sizi tarikat yurtlarına mecbur bırakmayacağız.
 • Türkiye Cumhuriyeti 475 TL parayı okulu biten öğrenciye 2 yıl ödemeye devam edecek.
 • Kadınlara ve gençlere güveniyorum. Çocukken ben babamnnem televizyonu açıp kapayamazdı. Ben size 30 sene evvet cep telefonu çıkacak desem inanır mıydınız. Şimdi size söylüyorum. Önümüzdeki 10 yılda yeni meslekler çıkacak. Gençler sizi bunlara uygun yetiştireceğiz
 • Sizinle birlikte bu ülkeyi kalkındırıp emeklimize daha çok para vereceğiz. En yüksek ve en düşük emekli maaş arasında 9 kat fark var. Türkiye'yi zenginleşmemiz lazım. Erdoğan meydanlarda rabia yapılordu. Artık o yok. Osmanlı tokadı var.

 

OYUMUZ 35'İN ÜSTÜNDE

 

 • İkinci tura kim kalırsa onu destekleyeceğiz, sözüm söz.
 • Şu anda oyumuz 35'in üstünde
 • Ekonomik kurulların başına işin ehli insanlar gelecek. Yani badem bıyıklı mı pos bıyıklı mı, türbanlı mı değil mi bakmayacağız. Dürüst mü, hırsız mı buna bakacağız. Polisiye tedbirlerle ekonomi düzelmez. Hukukla, bağımsız yargıyla ekonomi düzelir.
 • 2018 yılının sonunda dolar 3.73 olacakmış. 2020'nin sonunda dolar 4.02 olacakmış. Ancak 2018 yılının 5. ayındayız dolar neredeyse 5 TL'ye geldi.
 • Cumhurbaşkanlı bütçesi 2007 33 trilyon, 2017 199 trilyon, 2018 845 trilyon. A benim güzel AK Partili kardeşim şimdi senin vicdanına sesleniyorum. Cumhurbaşkanını bütçesi 25 kat arttı. Senin gelirin 25 kat arttı mı. Yapma etme batırma memleketi.
 • Bazı arkadaşlarım milletvekili sıralamasında olmadılar. Genel Merkez böyle takdir etmiş. Önümüzde büyük bir hedef var. O arkadaşlarımızdan bazıları harıl harıl çalışıyor. Listeye giremese de cuhmurbaşkanlığı çalışmalarında çalışıyor. Buna sonra bakacağız

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Siyasi Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir