27 Ocak 2020 Pazartesi 18:03:32
» Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Paylas

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz.

 

Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.

 

Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

 

Sitemiz tüm Halkımıza ve dosta düşmana açık bir web sitesidir.

 

Sitemiz kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine izni oladıkça erişemez.

 

Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, Sitemiz donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir.

 

Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.

 

Sitemiz; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz.

 

Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

 

Sitemiz sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:

 

Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak

 

Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak

 

Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek

 

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

 

Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek

 

Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

 

Sitemizi kullanmakla;Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Sitemizin  sorumlu tutulamayacağını,Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

 

Aşağıda belirtilen durumlarda Sitemiz sitesini kullanıcılara kapatabilir:

 

Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

 

İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında

 

Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla

 

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.

 

Site Sahibinin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz.

 

Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Site Sahibine aittir.

 

Sitede Yayınlanan Haber, Makale, Yorum Ve Diğer Yazılar Tamamen Bizlere E-postalar Aracılığı İle Ulaştırılan Bilgilerden Oluşur.Bunların Kanuni Ve Şahsi Sorumluluğu Tamamen gönderen kişilere ait olup, Sitemiz bu konuda herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

 

Sitemiz Kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle iletişim adreslerimiz aracılığı ile paylaşınız.

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir