16 Ekim 2019 Çarşamba 05:27:04
» Adaleti karartma Partisinin Eski yakın ortaklarından feyiz alarak yaptıkları işlemler...

Adaleti karartma Partisinin Eski yakın ortaklarından feyiz alarak yaptıkları işlemler...

Bizler Rogg & Nok Araştırmacıları olarak, bu yüz yılın başlangıcından bu yana bu AKP “bir siyasi algılama için psikolojik yönden düzelene bir oyundur, bizi oyalamak için kurulmuş bir operasyon partisi bu oyunu başlıca oyucularıdır, din ile ülkemizi parçalayacak örgüt ve örgütler ile dış güçlerin aramıza sızdırmak için kurumsal olarak kurulan bir partidir. Narko-terör örgütleri ile önce silahlı kuvvetlerimizi zayıflatmak. Daha sonra her türlü dini baskıları yaparak ülkemizin en can alıcı bölümlerine seçtikleri kişi ve kurumların başına ve danışmanları ile bu bölümleri yıpratmaya çalıştıklarını, bunun siyaset üstü bir olgu olduğunu, bunu yanında bu olguyu görmez isek önümüzdeki yüzyılın çeyreğinde Türkiye diye bir şeyin kalmayacağını, bunu için son derece dikkatli davranmamız gerektiğini elimizden gediğince değil gelmediği sürede bile halkımızı uyarmaya çalıştık… Bu olguların 1970-1980 sonlarında kötü kokuları gediğinin iç istihbarat ve askeri istihbaratımızda bunu biliyordu… siyasi olarak çok uyardılar. Fakat başarılı olamadılar… İşte bizim Beka sorunumuz ve görmemezlikten geldiğimiz sorunların sonucunda şimdi AKP denilen ucube bir kurum kurumsal olarak operasyon yapılması için ortaya çıktı… ve önce şehirlerden başlayarak ve ekonomimizin en yoğun olduğu İstanbul’dan başlayarak yayılmaya ve sızıntıların olması sağlandı. Daha sonra iki din sömürüsü yapan biri siyasette biri sızıntıların yönetimini kullanan iki ortak anlaşamayarak bölündü imajı verildi… ama buda planın bir parçası idi… Bu ortamda Adaleti karartma Partisinin Eski yakın ortaklarından feyiz alarak yaptıkları işlemler biraz olsa anlaşılmış ki; son seçimlerden sonra bugün 'İstanbul'u 'FETÖ' tarzı kumpasla almaya çalışıyorlar' diye bir haber yayıldı. Aslında bu geç algılama olsa da yine de bir başarı olarak görmemiz gerekir… Atatürk’ün özlü bir sözü vardır “hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz” der… Şimdi Faik Öztrak, AKP'nin itirazıyla Büyükçekmece'de insanların evine polisin gidip adres tespiti yaptığını belirtirken "Seçimde kaybettikleri İstanbul'u 'FETÖ' tarzı kumpasla almaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı. Bu haberi yorumsuz olarak veriyoruz… Mazeret üretmeden mazeretlerin arkasına saklanmadan düşünün Faik Öztrak, haklımı haksız mı? Karar sizin…
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Adaleti karartma Partisinin Eski yakın ortaklarından feyiz alarak yaptıkları işlemler...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
- 11 Nisan 2019, Perşembe 16:58:58
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Faik Öztrak, “9 Nisan'da Büyükçekmece'yi polis bastı. Ev ev dolaşıp taşıma seçmen aradılar. Bu hukuksuzluğun daniskasıdır. 14 yaşındaki çocuklara tutanak imzalattılar. Hatta polisler polislerden şikayetçi. 'Bizim eve de geldiler' diye.” dedi

Öztrak'ın açıklamaları şöyle:

İktidar, seçimi çalmak için düğmeye bastı.

Erdoğan, seçimlerin yenilenmesine mevcut seçimlerin iptaline icazet veriyor. Uzunca bir müddet hukuksuz seçimlerine göz yuman YSK ilk kez geçmişteki kararlara bağlı kalıyor. 

9 Nisan'da Büyükçekmece'yi polisler bastı. Ev ev dolaşarak tyaşıma seçmen evrakı toplamaya başlar. Bu hukuksuzluğun daniskasıdır. AKP Büyükçekmece'de seçmen listelerinde yolsuzluk iddiasıyla olağanüstü itirazda bulundu. 
 
AKP YSK temsilcisi AKP genel başkanı ile devamlı görüşüyor. Bizim seçim kurulu temsilcimiz partideki seçimdeki hukuktan sorumlu genel başkan yardımcımızla konuşuyor. İktidar partisi bir itiraz dosyası hazırlarken devletin polisi devletin adalet bakanı herkes yardımcı oluyor. bu talebe ete kemiğe büründürmek için uğraşıyor. bu ne biçim adaletli seçim bunu anlamak mümkün değil.

Şu anda duyduğum kadarıyla büyükçekmecede hala polisler dolaşıyor. ysk da akpnin büyükçekmece talebini yoğunlşuk nedeniyle 2 gündür görüşmüyor. Tablo son derece açık. AKP istanbulda kaybettiği seçimi fetö kumpası ile masada kazanmak için önünü açmışladır.

Elimizde trajikomik dilekçeler var. Bu tutanaklarda neler yokki . 14 yaşındaki çocukla tutanak imzalatmaya çalışmışlar. Bir şeyler imzalatıyorlar. Vatandaş korkuyor imzalıyor. Tutanak örnekleri vatandaşlara verilmiyor. Ne toplanmaya çalışılıyor insanlar anlamıyor. 

Aslında bunu yapan polisler hayatlarından hiç memnun değiller. Dün basın toplantısı yapmadım. Polis teşkilatının kuruluş yıldönümüydü dün. Polislerin kuruluş yıldönümünü ben de kutluyorum. 3600 ek göstergenin takipçisi olacağımızı iktidar tarafından açıklanan reform düzenlemenin için de bunu görmediğimizi bunu paylaşmak istiyorum. EYT hiç yok.

Peki ne hedefleniyor? Bu tutanaklarla itirazlarla seçimlerin sonuçlarını etkileyecek kadar taşıma seçmen var diyecekler.

YSK'nın bundan önce almış olduğu kararlar var. Ben bu defa hataya düşmemelerini bekliyorum. YSK'nın alacağı tarihidir. Bu karar türk demokrasinin geleceğini belirleyecektir.

Dün bu ülkede yaşanan krizi derman olacağı gerekçesiyle bir ekonomik propgram açıklandı. Ypısal dönüşüm adımlarıydı adı. Baktığımız zaman bugün bu programı konuşan yok. Hrkes İst seçimlerini konuşuyor. ist seçimlerinin konuşulmasının nedeni var. Yatırım yapanlar şunu merak ediyor. Türkiyesandıktan çıkan iradeye saygılı mıdır? Bu tüm yatırımcıların türkiyenin hukuk ülkesi midir değil midir yatırımö yapalım mı yapmayalım mı buna göre karar verecekler. 

Bu program normalde bu seçim tartışmalarının bitmesi ardından açıklanması beklenirdi. Ama yapmadılar.

Ülkenin hala daha bir planı yoktur. 5 yıllık bir kalkınma planı anayasada yer almasına rağmen yoktur. bu da hem bütçeyi hem diğer çalışmaları sakatlamaktadır hukuken. Bir plan hazırlayaman iktidar önmce yeni bir ekonomi prog diye bir şey hazırladı. Şimdi de yapısal dönüşüm adımları. Bunlar adımdır tedbirdir. Türkiye 2001 yılında krize girdiğinde meclisten her gün yasa çıkaracak şekilde çalışmalar yapılmakyaydı. 

Bu programdan anlıyoruz ki Türkiyede finans sektöründe bu seçim sürecinde ve daha önceki  krizde ciddi sıkıntıları olmuş. Bu kamu bankalarında yandaşların yatırımları batmış . Bu devlet tahvillerini devlet ödüyor. Bu krizin yükü buradan milletin sırtına yıkılmıştır. ama bu da yetmemiş kıdem tazminatına el atılmış. Kıdem tazminatı çalışanların işten atılmasını kolaylaştıracak bütün düzenlemeler konusunda çalışan kesimlkerin onayı alınmadan sadece çözüm ortakları dediği iş alemiyle aldığı karar son derecek hatalı olmuştur. 


Rogg & Nok Haber Servisi:
E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir