23 Ekim 2019 Çarşamba 18:19:56
» Görüş: T.C. karşı, 15 Temmuz da Amerika'ya doğrudan bağlı..

Görüş: T.C. karşı, 15 Temmuz da Amerika'ya doğrudan bağlı..

Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Görüş: T.C. karşı, 15 Temmuz da Amerika'ya doğrudan bağlı..
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 16 Temmuz 2019, Salı 16:01:33
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

T.C. karşı, 15 Temmuz da Amerika'ya doğrudan bağlı, CIA'cı  FETO'nun darbe girişimi ve 16 Temmuz da Amerika'nın geçici iktidar olarak gördüğü ve geçici olarak desteklediği Erdoğan´cı karşı darbe!

15 Temmuz esasında bir CIA örgütü olan FETO   ve Erdoğan'cı Müslüman Kardeşler arasında, Türkiyeyi tamamen ele geçirmek ve birbirini iktidardan ve T.C'ni de coğrafyadan tamamen tasviye etmek için yapılan bir iktidar savaşıdır.

15 Temmuz  FETO'cu bir  girişimidir -16 Temmuz ise Erdoğan'cı bir darbedir. 15 Temmuz da ki darbe girişiminde ve 16 Temmuz da ki darbe de yıllar sonra daha berrak olarak görülüyorki, ikisininkinin de ortak noktası: T.C.Devletini ve Milletini, Atatürk devrim ve ilkelerini, T.C. Anayasasını, parlementer sistemini ve TSK' yi, kısacası Atatürk'ü tasviye etmektir.

Darbeye teşebbüs eden ve doğrudan Amerikan´cı bir CIA örgütlenmesi olan FETO, iktidarı tamamen ele geçirmek için ve iktidardan tasviye olmamak için 15 Temmuzda darbe yapmaya yeltenmiştir. FETO'cu ler 16 Temmuzda sabaha karşı yapılması planlanan darbe girişimini önceden darbe'yi bildiği bilinen//tahmin edilen Erdoğan´a karşı bir gün öne ve panikle erken saate almışlardır. Buna karşı, Erdoğan´cılar da iktidardan tasviye olmamak için darbe girişimini, bilerek başına sızdırdıkları ordudaki FETO'cu lerin tasviye listesi ile, FETO'cu darbeyi erken doğurtturmuşlardır. Burada üçüncü güç olan ve esasında ikisine de karşı olan Atatürk'çüler ise, T.C. 'ni tasviye ettirmemek için 15 Temmuz da ki FETO'cu darbe girişimine karşı T.C.´ni savunmak amacıyla direnmiştir.

Buna karşı 16 Temmuz da karşı saldırıya geçen ve Erdoğan ´çi darbeyi yapan BOP-Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanı Erdoğan ise, akabinde T.C. Devletine, TSK'ya, Parlementer Sistem'e ve Anayasa'ya karşı darbe yapmıştır. T.C. Devletini önemli ölçüde tasviye etmiştir. Hasmı ve eski iktidar ortağı olan FETO'yu ise tamamen tasviye edemese bile ağır yenilgiye uğratmıştır. Müslüman Kardeşler bu nedenle Türkiye'de ki iktidarını Erdoğan'cı darbe sayesinde bugüne kadar da korumuştur.16 Temmuz'da ki kendi darbesinden sonra Erdoğan, mensubu olduğu Müslüman Kardeşler iktidarını Türkiyede sağlamlaştırmıştır. 

Artık hiç kuşku yok ki iki siyasal islamcı güç arasında ki bu güç mücadelesi, Türkiye'yi tamamen ele geçirmek için örgütlü ve planlı ve darbeci bir güç mücadelesiydi ve mücadelesidir.

15 Temmuz'da ABD ve NATO 'nun doğrudan kendi gücü olan FETO'nun yanında olduğu görülmektedir. Sebebi ise, kendisine doğrudan bağlı olan FETO'yu, ABD'nin doğrudan iktidara getirerek, ikincil ve geçici olarak gördüğü Erdoğan'ı ve akabindede T.C.'ni temelli siyasi ve  coğrafik olarak tasviye etmektir.

Bu darbeciler, gördüğümüz gibi özünde ikisi de islamcıdır ve  T.C. düşmanıdır.

15 Temmuz'da FETO'cu darbeye direnen Atatürk'çü kesim ise, artık toparlanmalı, 16 Temmuz'da niyeti tamamen T.C.'ni tasviye etmek olan Erdoğan'cı darbenin, etkilerinin ve iktidarının yıkılmasını sağlamak, demokrasinin bütün kurumlarıyla Türkiye'de tekrar kurulmasını sağlamak, parlementer sistemin tekrar yerine oturtulmasını sağlamak ve T.C. Anayasasını daim kılmak için, 31 Mart ve 23 Haziran da yapılan yerel seçimlerden sonra yaşanan iktidardaki çatırdamayı derinleştirecek ve millette ki değişim isteğini gerçekleştirecek strateji geliştirip, Erdoğancılar'ın iktidarını ve FETO'nun geride kalan artıklarını T.C.'den ebediyen tasviye etmelidir. T.C. kuruluş felsefesini tekrar devlette yerli yerine oturtmalıdır.

Bugün ki görev, gerçek alternatiflerle, önümüze yontulmuş, durulmuş ve sürülmüş, proje ve siyasi - sinsi pinokyolarla değil, gerçek ve sınanmış, tecrübeli Atatürk'çü liderlerle, T.C. Ayasasının özü'de olan 6 ok da ki ilkeleri esas alarak, Atatürk Cumhuriyetini tekrar rayına oturtmaktır.
Bu ancak milli ve ortak strateji ile mümkündür ve zorunludur.
Bundan sonra yapılacak olan budur!

Sefa Yürükel
Sosyal Antropolog ve Etnograf
Soykırımlar ve Terörizm Araştırmacısı


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir