YUKLENIYOR
6 Ekim 2022
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Dr. Ali Nazmi Çora: KÜRTLER  TÜRKMÜDÜR? ( MAKALELER-SÖYLEŞİLER )
Önce İstihbarat Olgularını Bilgilendirmeği Görülmeyen daha sonra Söylenenlere Göre olan görüşlerden biri: FETÖ’nün istihbarat ağı okullar Yıl 15.07.2022
Hıfzıssıhha Gıda Denetim Bölüm Başkan Yrd. Gönül Özdeğer: Ölüm tehditti aldıklarını açıkladılar
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
89
Hayır
1025
Çekimser
10
Fikrim yok
10

Toplam Oy:1134

» Haber Hakan Dikmen: BASIN AÇIKLAMASI

Haber Hakan Dikmen: BASIN AÇIKLAMASI

Paylas
Haber Hakan Dikmen: BASIN AÇIKLAMASI
Güncel - 18 Ağustos 2022, Perşembe 14:05:57
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BASIN AÇIKLAMASI

 

Türk Milli Kuvvetler Vakfı olarak ; Kutlu Devletimizi , Aziz Milletimizi , tüm siyasi kuruluşları ve STK'ları Millî Varlığımızı Tehdit Eden ve LBGT denilen İfsat Hareketine “DUR!” Demeye Çağırıyoruz.

 

Lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti lerin bir araya gelip LBGT adıyla "UTANMA!” diyerek yola çıkan küresel çapta bir fesat hareketinin, bütün dünyada hayasızca yürüttükleri bir kampanyaya şahit oluyoruz. Son derece cür’etli ve etkin bir dalga oluşturma adına, ellerindeki tüm vasıtaları harekete geçirmiş olan bu şer yapı , Aileyi, nesli ve insana ait değerleri yıkma hedefiyle, sinsice yürüttükleri projelerinin hayasızca ve pervasızca ayyuka çıktığına şahit olmaktayız.

 

Özgürlük kisvesi ile toplumumuzu gerecek ve istikbalimiz olan gençlerimizi ahlaksızlığa itecek olan bütün davranışlardan uzak durmamız gerekmektedir.

 

LGBT küresel güçlerin aile olgusunu yok etmek, nesilleri bozmak, üremeyi durdurmak, zührevi hastalıkları artırmak ve üçüncü cins insan tipi oluşturmak için kurduğu, desteklediği ve yaygınlaştırdığı bir hârekattır.
Dünya ve Türkiye’deki LGBT yapıları destekleyen 79 adet ulusal ve uluslararası şirket, STK ve devlet yer almaktadır. Bunların arasında Clinton Vakfı, Açık Toplum (Soros) Vakfı, Ford Vakfı, ABD Büyükelçiliği, Fransa Büyükelçiliği ve Avrupa Birliği gibi kurumlar vardır.

 

Dini ve ahlaki değerleri işlevsiz ve değersiz hale getirilen bir toplumun hayatını idame ettirme şansı yoktur.

 

Fıtrat mecrasından sapmış ve saptırılmış; iffet, namus, edeb ve hayadan yoksun LGBT ve bunlar gibi sapkınlık türleri, son derece masum hareketler miş gibi topluma sunulmaktadır. Şeytani bir akıl, İstanbul Sözleşmesi’ni herkesin ne anlama geldiğini kolayca anlayamayacağı “toplumsal cinsiyet eşitliği” ve “cinsel tercih/yönelim” gibi yaldızlı kelimelerle süsleyip bir ifsad metni haline dönüştürmüştür. Bu kelimelerin örtüsünü açtığınızda ailemiz ve neslimiz adına kurulan ifsat tuzağını fark etmek zor olmayacaktır. Az bir güruh istisna edilecek olursa Türk Milli Kuvvetler Vakfı ;
Oğlunun bir başka erkekle birlikte yaşamasına (gay)
Kızının lezbiyen olmasına,

 

Pedofili, zoofili, nekrofili, ensest gibi sapıklıklara asla rıza göstermeyecek; aksine bunlara karşı büyük bir nefretle tepki gösterecektir.

 

Anayasa’nın “Gençliğin Korunması” başlıklı 58’inci maddesindeki; “Devlet, gençleri alkol düşkünlüğünden, uyuşturucu maddelerden, suçluluk, kumar ve benzeri kötü alışkanlıklardan ve cehaletten korumak için gerekli tedbirleri alır” hükmünce devlet, milletini gayr-i ahlâkî alışkanlıklardan korumak zorundadır.

 

Anayasanın mezkûr hükümleri uyarınca, devletin halkı ve bilhassa gençleri bu sapkın cinsel yönelimlerden korumak, farklı biyolojik veya psikolojik nedenlerle sapkın cinsel yönelimlere kapılmış bireylerin tedavisi ve rehabilitasyonu için tedbirler almak gibi yükümlülükleri bulunmaktadır.

 

Bilindiği üzere, Türk Medeni kanunumuzda “hukuka ve ahlaka aykırı amaçlarla derneklerin kurulamayacağı” belirtilmiştir.

 

LGBT derneklerinin hukuka ve ahlâka mugayir ve ailelerin yapısını bozmaya yönelik birçok faaliyeti mevcuttur. Onur Yürüyüşü adı altında yaptıkları gösterilerde taşıdıkları dövizlerdeki ifadeler, yaptıkları el ve kol hareketleri, giyim tarzları bile tek başına ahlâksızlıktır. Son olarak, 29 Ocak 2021 tarihinde Boğaziçi Üniversitesinde Müslümanlarca kutsal olan Kabe-i Muazzama’ya hakaret ederek, dini değerlerimizi alenen aşağılamış, Müslüman toplumu tahrik etmiş ve suç işlemişlerdir.

 

Yüce ve mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim böyle sapkınlıklara yönelen kavimlerin hazin ve acı dolu sonlarını bize açıkça belirtmektedir

 

“Alemlerin içinde erkeklere mi gidiyorsunuz? Ve Rabbinizin, sizin için yarattığı eşlerinizi bırakıyorsunuz? Siz sınırı aşan kavimsiniz.” (Şuara, 26/165,166)

 

 

Bu LBGT projesi küresel bir projedir amaç kurulacak olan tek dünya devletinde cinsiyetsiz insan modelidir.

 

 

Bizler TÜMKUV olarak lbgt aktivistlerinin çocuklarımızın arasına, ana okullara , ilkokullara ve üniversitelere girmelerine izin vermeyeceğiz.

 

Sapkınlığın ve ahlaksızlığın toplum hayatında normal karşılanması hususunda yapılan her türlü faaliyetin de karşısında olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

 

Son günlerde duyarlı ve basiretli kişi ve kuruluşlarımızın bu konuda gösterdiği hassasiyeti destekliyor ve halkımızı aile ve nesline sahip çıkmaya davet ediyoruz.

 

 

Bilinmelidirki hedef kitle geleceğimiz olan gençlerimiz ve üniversitelerimizdir.

 

Milli değerlerimizi değersizlestirme insan olma vasfımızı yok etmeye yönelik bir küresel proje olarak gördüğümüz lbgt projesine karşı olup haykırışımıza kulak veren ve yardım isteyen tüm gençlerimizin de her daim yanında olduğumuzu açık bir şekilde beyan ederiz.

 

Kan ve can vererek kurduğumuz aziz vatanımızda ve yurdumuzun her bir yerinde üniversitelerimizde ahlaksızlığa sapkınlığa izin vermeyiz gençlerimizi de üzerinde oynanmaya çalışılan küresel bir organizasyona ve projeye asla müsaade ettirmeyiz.

 

Türk kadim tarihinde , töresinde kesinlikle red edilen ve sonucu idamla cezalandırılan , Dinimiz İslamda açıkça yasaklanan ve ayet ayet müeyyideleri açıklanan lbgt'yi aynı kararlılıkla her karışı şehit kanıyla sulanmış , peygamberlerle süslenmiş şereflenmiş Vatan Toprağımdan taviz vermeden arındırmak boynumuz borcudur.

 

Aksi durumda insanlığı felakete sürükleyen gençlerimizi ve neslimizi zehirleyenler her zaman karşılarında yıkılmaz bir mukavemetle bizleri bulacaktır.

 

Aziz Milletime ve Kamuoyuna saygıyla arz ederim.

 

Türk Milli Kuvvetler Vakfı Genel Başkanı Fatih ŞİMGA.

 

Haber: Hakan Dikmen


Rogg & Nok Sanal Hafıza Bölümü Haber Servisi:- Rogg & Nok Yaşam ve Düzen Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazı, fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.